מאיה מיקור חוץ וייעוץ בע"מ

מיקור חוץ | דרושים | ייעוץ למערכות מידע | ייעוץ אסטרטגי למוקדי שירות | שירותי פיתוח תוכנה | מאיה מחפשת חבר

.It's all about people

Mayanewhaver
 

מאיה:
"מבינים באנשים

מקצוענים בעסקים"

יצירת קשר

נשמח לשמור אתכם על קשר

ליצירת קשר לחץ כאן

שלחו אלינו את קורות החיים שלכם

QRm

קורות החיים שלך לא עלייך, אין דבר סרוק את הברקוד ותקבל תזכורת למייל שלך, לשלוח לנו את קורות החיים.

טיפ: רצוי להתאים את קורות החיים למשרה הרצויה על מנת להגדיל את סיכוייכם להתקבל למשרה

 

הצהרת פרטיות

 שמירה על פרטיות:  

 1. מאיה  חברה למיקור חוץ ויעוץ בע"מ (להלן:"החברה ו/או מאיה") עושה את כל המאמצים על מנת להגן על פרטיות המידע הנמסר לידיה ובכלל זה עושה שימוש במערכת אבטחת מידע. יחד עם זאת, מקום בו מועמד חושש מהעברת מידע רגיש הוא מתבקש שלא להעבירו באמצעות האתר  
 2. על מנת לשרת מועמדים מאיה  נדרשת לקבל מידע אודותיהם ובכלל זה מידע אישי. מסירת הנתונים נדרשת לצורך איתור משרה עבור המועמד ו/או לצורך בדיקת התאמתו למשרה ספציפית, אליה הגיש את מועמדותו. מסירת הפרטים מאפשרת לנו לשרת את המועמדים באופן הטוב ביותר. חברתנו אינה יכולה לטפל במעמדים  ללא המידע הנדרש בטפסים השונים באתר.
 3. אין כל חובה להעביר מידע למאיה  והעברת המידע ותוכנו נעשית מרצונו החופשי של המועמד .
 4. מאיה עושה את המרב כדי למנוע חשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו , למעט:

  א. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע
  ב. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.
  כתובת דואר אלקטרוני: אנו מתחייבים לא לחשוף ולא למכור ולא נאפשר גישה לכתובת הדואר האלקטרוני שלך על ידי צד ג' כלשהו, אלא אם כן תבחר לפרסם את הכתובת באתר.
 5. מאיה  מתחייבת לעשות שימוש במידע הנמסר אליה אך ורק לצורך קידום המועמד ועל מנת לנסות ולחפש עבורו את המשרה המתאימה לו ביותר. זאת, למעט, נתונים סטטיסטיים אותם אוספת מאיה  מהמועמד עצמו ומהטכנולוגיות השונות הקיימות במחשב לצרכי בדיקות פנימיות, למען שיפור עבודתה ותפעול האתר ולצורך העברת מידע אודות פעילות האתר לצדדים שלישיים .
 6. מאיה  נעזרת ואוספת נתונים אודות כניסות המועמדים לאתר והשימוש באתר (באמצעות  "cookies" או באמצעות כל אפשרות טכנולוגית אחרת– מידע אודות מספר הכניסות לאתר, שהות באתר, כתובת ה – IP ממנה נערכה הפנייה לאתר, הנתונים בהם נעשה שימוש באתר וכיו"ב) וזאת לצורך בדיקות סטטיסטיות, אימות נתונים ובדיקות שונות שנועדו לשפר את יכולת תפעול האתר, שיפור יכולת מתן השירות למועמד ואודות קבלת מידע לצורך פעילות האתר.מעבר לנתונים אותם מעביר המועמד למאיה  אוספת מאיה  מידע גם מגורמים נוספים: ממליצים, חומר גלוי, מידע אובייקטיבי המועבר באמצעות הפנייה לאתר, מידע מגורמים עימם מאיה  משתפת פעולה ועוד.לצורך ביצוע עבודתה מאיה  נדרשת להעביר את המידע אודות המועמד לצדדים שלישיים (מעסיקים פוטנציאלים, גורמים עימם מאיה  משתפת פעולה וכיו"ב) הפניה אליהם תעשה בתיאום ולאחר קבלת אישורו של המועמד.  אין מאיה אחראית לתוכן המידע שהעביר המועמד.מועמד המבקש להסיר את פרטיו ממאגר המידע או מרשימת התפוצה של מאיה  יכול לעשות כן באמצעות העברת פנייה בכתב לחברה.מדיניות זו נוגעת לשימוש באתר של מאיה  ואינה חלה על קישורים לאתרים אחרים, פרסומות או כל חומר שלא נאסף או נכתב על ידי מאיה  ואין למאיה  כל אחריות בגין חומר, מידע הנאסף באמצעות אתרים אחרים או פעילות שאינה בשליטתה.מאיה  שומרת לעצמה את הזכות לעשות שינוי במדיניות הפרטיות.

   

חדשות ואירועים

 • סדנת צמיחה אישית לעובדי מאיה

  מאיה קיימה השבוע סדנת צמיחה אישית עבור עובדיה. הסדנה שהונחתה על ידי עירית ועדי המקסימות היתה רבת משתתפים והביאה את עובדי החברה לתובנות רבות בתחומי ההתפתחות האישית.

   

  חברת מאיה מאמינה ומקדמת את האיזון בין העבודה לחיים האישיים והסדנה היוותה ביטוי מעשי, אחד מיני רבים לעשייה בתחום זה.

  עובדי החברה שהשתתפו בסדנה הביעו שביעות רצון עמוקה ורצון להמשך פעילויות מסוג זה.

  החברה הודיעה שהיא "מרימה את הכפפה" ותארגן פעילויות נוספות בתחום

   
 • מיקור חוץ - כפתרון שימור עובדי ידע בארגון

  עובדי הידע, ילדי דור  Y ה 

  מחליפים מקומות עבודה, כפי שאדם הגייני מחליף גרביים - כותב יואב חיים באתר האינטרנט של ידיעות אחרונות ביולי 2012. 

  במציאות שבה ארגונים מחליפים בעלויות ומקום העבודה שלנו לא מובטח כבעבר, מן הצד האחד, ושבה עובדי הידע מחליפים מקומות עבודה, הארגונים נמצאים בבעיה אמיתית כיצד לשמר את עובדי הידע בארגון

  בנושא זה עסקה הרצאתו האחרונה של מנכ"ל מאיה, דובי צ'יזיק בפני פורום משאבי אנוש של אנשים ומחשבים ב 17 בדצמבר במלון שרתון בתל אביב.

  מצורף לינק לסרטון הרצאה קודמת בנושא,  מהועידה הרביעית למשאבי אנוש בשנת 2012, אשר הוקלטה על ידי חדשות ערוץ 2.

  לצפוייה בסרטן לחץ כאן

   

   
 • מאיה בת 5 - ארוע חברה מרץ 2013

  מאיה חגגה במרץ 2013 ארוע רב משתתפים, שכלל את עובדי החברה, בני זוגם, לקוחות וספקים נבחרים את יום ההולדת ה 5 שלה.

  בארוע הגדול והמכובד, ברכו יושב ראש החברה והמנכ"ל, הנעימה בבדיחותיה הסטנדפיסטית דינה אור וקינחנו בארוחת ערב חגיגית ועשירה

  מצ"ב לינק לתמונות מן הארוע - לחץ כאן